Diszpécser

Fiatalos, dinamikusan fejlődő távfelügyeleti cég Diszpécser munkatársat keres. Munkavégzés helye: Kiskunlacháza.

A Sion Security diszpécserszolgálati csapatába keresünk olyan talpraesett kollégát, aki képes gyorsan reagálni és megfelelő döntéseket hozni, szereti, hogy nem kell felutaznia a fővárosba, helyben stabil munkahelye van ahol tisztességesen megfizetik! Pontos és precíz, munkájára igényes csapattárs, jó kommunikációs készséggel valamint empátiával rendelkezik, ami a feladat elvégzéséhez elengedhetetlen.

Fényképes önéletrajzát az hr@biztonsagiszolgaltatas.hu e-mail címen várjuk.
Munkavégzés helye: Kiskunlacháza

Feladatok:

  • Telefonos kapcsolattartás a járőrszolgálattal és az ügyfelekkel

  • Távfelügyeleti programok kezelése

  • Beérkező jelzések 24 órán keresztüli figyelése, a szükséges intézkedések végrehajtása

  • Kameraképek ellenőrzése

  • Műszaknapló napi szintű pontos vezetése

  • CRM rendszer vezetése

  • Szolgálat átadáskor a folyamatos és zökkenőmentes átvétel biztosítása

Elvárások:

  • Középiskolai érettségi

  • Számítógépes ismeretek, minimum erős felhasználói szintje

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel

  • CRM rendszer ismerete előny, de nem feltétel

  • Ügyfélszolgálati, front Office tapasztalat szintén előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • 12 órás váltott munkarend: 06:00-18:00, illetve 18:00-06:00

  • 15 munkanap egy hónapban

  • Fiatalos, jókedvű csapat

  • Versenyképes fizetés

  • Nyitott fülek új ötletekre és a folyamatok javítására

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • Pest megye, Kiskunlacháza

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a következő e-mail címen lehet: hr@biztonsagiszolgaltatas.hu
Kérjük a levélét "Jelentkezés: Diszpécser" tárggyal küldje el részünkre.